Szafy przesuwne Miami

Z przyjemnością przedstawiamy zupełnie nową kolekcję szaf przesuwnych - Miami. Smukłe, solidne oraz praktyczne garderoby produkowane są w trzech wersjach: tradycyjna, szafa z dużym lustrem oraz wersja z lustrami o oryginalnym układzie. Każdy model dostępny jest w czterach kolorystykach.

Szafy przesuwne z grafiką

Zobacz naszą bogatą ofertę nowoczesnych szaf przesuwnych z efektownymi fotografiami na frontach. Każda garderoba dostępna w 3 wariantach kolorystycznych korpusu. Szeroka gamma motywów grafinczych sprawia, że szafę można dopasować do każdego wnętrza.

Meblościanka Malton

Z myślą o klientach, którzy cenią sobie funkcjonlaność i nowoczesny design zaprojekotwaliśmy zestaw meblowy Malton. Przekonaj się, że jest to idealne rozwiązanie do zaaranżowania wnętrz o niewielkiej powierzchni. Meblościanka dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, w kolorze białym lub czarnym oraz z matowymi lub połyskowymi frontami.

Polski producent
Jesteśmy prężnie działającą oraz dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją mebli na rynek krajowy i zagraniczny.
Gwarancja jakości
Meble produkujemy z wysokiej jakości materiałów i w oparciu o najnowsze technologie, jednocześnie dbając o każdy detal.
Doświadczenie
Działalność zaczęliśmy kilka lat temu, w handlu internetowym. Dzisiaj zdobyte doświadczenie procentuje, gdyż znamy potrzeby klientów.
Lojalny partner
Współpraca z nami to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i terminowego wykonania, dzięki czemu zaufało nam wiele klientów.
W kilku słowach...
Nasi partnerzy
Next Prev
Please wait...