Odwiedź nas na targach!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach MEBLE POLSKA & HOME DECOR w dniach 14-17.03.2017 w Poznaniu. Udziałem w tej imprezie chcemy podkreślić swoje ambicje, jakość oferowanych mebli, dyspozycyjność oraz pokazać swój ogrmony potencjał w produkcji mebli twardych.

Serdecznie zapraszamy do naszego stanowiska - hala nr 3A, stoisko nr 102 oraz 103 - Antresola.

Szafy przesuwne Miami

Z przyjemnością przedstawiamy zupełnie nową kolekcję szaf przesuwnych - Miami. Smukłe, solidne oraz praktyczne garderoby produkowane są w pięciu wersjach. Każdy model dostępny jest w czterach kolorystykach.

Meblościanka Malton

Z myślą o klientach, którzy cenią sobie funkcjonlaność i nowoczesny design zaprojekotwaliśmy zestaw meblowy Malton. Przekonaj się, że jest to idealne rozwiązanie do zaaranżowania wnętrz o niewielkiej powierzchni. Meblościanka dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, w kolorze białym lub czarnym oraz z matowymi lub połyskowymi frontami.

Polski producent
Jesteśmy prężnie działającą oraz dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją mebli na rynek krajowy i zagraniczny.
Gwarancja jakości
Meble produkujemy z wysokiej jakości materiałów i w oparciu o najnowsze technologie, jednocześnie dbając o każdy detal.
Doświadczenie
Działalność zaczęliśmy kilka lat temu, w handlu internetowym. Dzisiaj zdobyte doświadczenie procentuje, gdyż znamy potrzeby klientów.
Lojalny partner
Współpraca z nami to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i terminowego wykonania, dzięki czemu zaufało nam wiele klientów.
W kilku słowach...
Nasi partnerzy
Next Prev
Please wait...