O firmie

Kilka słów o nas

Jesteśmy młodą, prężnie działającą oraz dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości mebli twardych na rynek krajowy oraz zagraniczny. Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów co wiąże się z regularnym wzrostem jakości preferowanych przez nas usług. Naszymi odbiorcami są sklepy, które prowadzą działalność stacjonarną oraz internetową. Zajmujemy się również hurtową produkcją mebli na zamówienie. Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy. Wierzymy, iż w niedalekiej przyszłości, firma Ankon Meble, pomimo krótkiej przygody na rynku meblarskim, będzie synonimem jakości, uczciwości oraz nowoczesności. Meble tworzymy z pasją, we własnym studiu projektowym. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble, które produkujemy pakowane są w paczki do samodzielnego i łatwego montażu, jak również pozwala to na ich bezproblemowy transport.
Swoją działalność zaczęliśmy w 2013 roku, jako sprzedawca na rynku internetowym. Handel prowadziliśmy w serwisie aukcyjnym allegro.pl oraz na swoim sklepie internetowym, który do niedawna widniał pod tym samym adresem co aktualna strona. Z powodzeniem rozwijaliśmy sprzedaż, gromadząc rzeszę zadowolonych kupujących, czego dowodem są liczne i pozytywne opinie na nasz temat, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Jednocześnie przyglądaliśmy się uważnie charakterowi produkcji w firmach partnerskich, od których to ówcześnie kupowaliśmy produkty. Dzięki współpracy z klientami detalicznymi poznaliśmy dokładnie ich wymagania oraz motywy jakimi kierują się wybierając meble. Zdobyte doświadczenie skłoniło nas do otwarcia własnej produkcji, gdyż teraz możemy trafić do większego grona odbiorców poprzez handel z odbiorcami hurtowymi. Jesteśmy pewni, iż tworzone przez naszą firmę meble spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Firma Ankon Meble posiada własny zakład produkcyjny w miejscowości Osiny, położonej 2 km od Kępna. To właśnie tutaj powstają meble, których cechami charakterystycznymi są nowoczesność, funkcjonalność i najwyższa jakoś wykonania. Jeśli chodzi o ostatni wymieniony atut, to przy współpracy z najlepszymi specjalistami stworzyliśmy park maszynowy, który pod względem technologicznym stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki czemu nasze meble są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym elemencie. Nie spoczywamy jednak na laurach i w miarę możliwości staramy się ciągle rozwijać. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do odbiorców hurtowych, a dzięki nowoczesnym maszynom produkcyjnym oraz wyszkolonej kadrze pracowniczej, mają Państwo gwarancje krótkiego czasu realizacji swoich zamówień. Dodatkowo pozwala to również na realizacje własnych projektów meblarskich. Dzięki takim rozwiązaniom oferujemy meble najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do współpracy.

Please wait...